Vegancuts Makeup Box - Wiosna 2020

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z wegańską kosmetyką lub makijażem, gorąco polecam wypróbowanie sezonowej usługi subskrypcji, takiej jak Vegancuts Makeup Box!

Co 3 miesiące otrzymasz pudełko pełne wegańskich kosmetyków do makijażu, dostarczane prosto pod twoje drzwi.

Powody, dla których warto subskrybować Vegancuts Makeup Box:

  • możliwość eksperymentowania i wypróbowania nowych wegańskich produktów i marek!
  • jest to tańsze niż kupowanie każdego produktu osobno - otrzymujesz pełnowymiarowe produkty (nie małe próbki), zwykle o wartości ponad 100 USD, ale płacisz tylko 37-55 USD. Cena zależy od miejsca wysyłki i długości subskrypcji. Użyj kodu kuponu Vegancuts: "ETHICALELEPHANT", aby otrzymać 5 USD ZNIŻKI.
  • Oprócz tego, że wszystkie produkty są wolne od okrucieństwa i wegańskie, są one również naturalne i nietoksyczne.
  • możesz dostosować pudełko i wybrać kolory, które najbardziej Ci odpowiadają!
  • jest to subskrypcja sezonowa, więc otrzymasz produkty, które będą pasować do zmiany pory roku i pogody.
  • czyń dobro, dobrze wyglądając - częściowy dochód z każdego pudełka Vegancuts Makeup Box przeznaczany jest na ratowanie Wildlife Victoria w Australii, aby pomóc zwierzętom dotkniętym straszliwymi pożarami buszu.

Co jest w środku: Wiosenne pudełko do makijażu Vegancuts

Aby dać ci wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać, subskrybując Vegancuts Makeup Box, sprawdź, co znalazło się w ich wiosennym pudełku 2020.

Pacifica Beachy Punk Coconut-Infused Mineral Eye Shadow Palette (18 USD) - otrzymujesz 10 wspaniale napigmentowanych mineralnych cieni do powiek w gamie super wygodnych kolorów.

SkinOwl Body+ Amethyst-inspired Illuminator for Body + Face ($40) - olejek, który można nosić pod makijażem lub samodzielnie, aby uzyskać subtelny wygląd liliowej poświaty.

Au Naturale Creme Multistick (35 USD) - uwielbiam wielofunkcyjne produkty do makijażu, a ten można nakładać na policzki, usta i powieki. Stworzony do noszenia w dowolnym miejscu, więc możesz się bawić!

Cle Cosmetics Melting Lip Powder ( 20 USD) - To dość wyjątkowy produkt, wygląda jak puder w butelce, ale po nałożeniu... przekształca się w bardzo łatwą do mieszania jedwabistą konsystencję. Uważam, że głównym zastosowaniem tego produktu są usta, ale mówi się, że można go również nosić jako róż, a nawet cień do powiek.

W pudełku Vegancuts Spring Makeup Box znalazły się 4 pełnowymiarowe, wolne od okrucieństwa, wegańskie i naturalne produkty do makijażu o łącznej wartości 113 USD, ale przy subskrypcji płacisz tylko 39,95 USD!

Dzięki przyjemnej mieszance wegańskich produktów do makijażu oczu, ust, twarzy, a nawet wielofunkcyjnego produktu w ich wiosennym pudełku do makijażu, otrzymujesz szeroką gamę makijażu do zabawy!

Subskrybuj Vegancuts Makeup Box i uzyskaj 5 USD zniżki na pierwsze pudełko z kodem kuponu Vegancuts: "ETHICALELEPHANT

 

Zobacz także

Co słychać? Nowości kosmetyczne bez okrucieństwa (sierpień 2016)

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję...

Czytaj dalej

Recenzja ultranawilżającego balsamu do ciała Acure (bezzapachowy)

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję...

Czytaj dalej