Organiczna pielęgnacja skóry za cenę filiżanki kawy

Koszt organicznej pielęgnacji skóry jest zazwyczaj wyższy niż kosmetyków do pielęgnacji skóry marek dostępnych w supermarketach i aptekach, ponieważ zawierają one składniki lepszej jakości i mniej wypełniaczy.

W rzeczywistości, wyższa cena certyfikowanej organicznej pielęgnacji skóry jest wskazówką, że otrzymujesz to, za co płacisz - wysokiej jakości składniki organiczne pozyskiwane z natury i wybierane ze względu na ich odżywcze i lecznicze właściwości dla Twojej skóry, bez paskudnych konserwantów, emulgatorów, wypełniaczy, syntetycznych substancji zapachowych i siarczanów.

Używane przez nas certyfikowane organiczne surowce są droższe ze względu na efekt skali wykorzystywany przy ich produkcji. Ponadto, nasze produkty tworzymy ręcznie, z troską, miłością i uczciwością, tutaj w Australii. Nie zlecamy produkcji zagranicznym producentom i nie wytwarzamy naszych produktów na skalę masową, więc nakład pracy jest bardzo wysoki.

PRAWDZIWY KOSZT ORGANICZNEJ PIELĘGNACJI SKÓRY

Ale czy koszt organicznej pielęgnacji skóry jest zbyt wysoki? Nie, jeśli pomyślisz o tym, ile codziennie wydajesz na kawę na wynos bez mrugnięcia okiem (lub inne napoje, jeśli nie jesteś kawoszem). Obliczyliśmy średni koszt podstawowego programu oczyszczania, tonizowania i nawilżania skóry przy użyciu produktów Mukti Organic Skincare i okazało się, że jest on znacznie niższy niż codzienna filiżanka kawy.

1. Hydrating Cleansing Lotion o pojemności 200ml kosztuje 49,95$. Jedna pompka to odpowiednik 0,5ml i zalecamy dwie pompki na aplikację, czyli 1ml. Jeśli używasz go w tym tempie to trwa około 60 dni. Obliczyliśmy to kosztować 83 centów na dzień.

2. Nasz tonik 100ml Rose Blossom Hydrating Mist da Ci 0,1ml na jedno rozpylenie i zalecamy 2-3 rozpylenia na każdą aplikację. To będzie trwać około 100 dni. Obliczyliśmy to kosztować $ 1,10 dziennie.

3. Nasze 50ml Hydrating Moisturiser jest 54,95 dolarów. Jedna pompa jest 0,1 ml i powinno to trwać około 50 dni. Obliczyliśmy to kosztować 50 centów na dzień.

Tak więc całkowity koszt podstawowej organicznej pielęgnacji skóry przy użyciu naszych produktów wynosi średnio 2,53$ dziennie, czyli mniej niż kawa na wynos.

Jeśli chcesz dodać kilka dodatków, takich jak serum, możesz to zrobić w wygodny sposób, nie przekraczając kosztu kawy, który wynosi około 4,50$, jeśli wypijasz tylko jedną dziennie, więcej, jeśli wypijasz dwie.

Nie jesteśmy matematykami, więc nie jest to nauka ścisła, ale nasze obliczenia są dość dokładne i dają Ci wyobrażenie o tym, jak przystępna cenowo jest organiczna pielęgnacja skóry.

Jeśli pijesz kawę, nie zawahałabyś się wydać prawie 5 dolarów dziennie na swoją codzienną dawkę kofeiny.

Kupowanie organicznych produktów do pielęgnacji skóry to nie tylko robienie czegoś pięknego i pielęgnującego dla siebie, ale także lepsze rozwiązanie dla naszej planety, ponieważ nie używamy paskudnych chemikaliów i składników, takich jak mikrogranulki, które przedostają się do naszych dróg wodnych, nie stosujemy okropnego oleju palmowego (przyczyny ogromnego wylesiania), nie testujemy na zwierzętach i używamy opakowań nadających się do recyklingu.

Nie zapominaj: Jest wielu oszustów o niższej cenie, którzy używają słów "naturalny" i "organiczny" na swoich etykietach, ale często są one pełne toksycznych chemikaliów. Upewnij się, że zawsze szukasz logo certyfikatu organicznego, takiego jak nasze z Organic Food Chain.

Jak Twoim zdaniem wypada koszt organicznej pielęgnacji skóry w porównaniu z markami z domów towarowych i tańszymi markami z supermarketów i aptek?

 

Zobacz także

Czy Jane Iredale jest Cruelty-Free i Vegan?

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić...

Czytaj dalej

Czy Alima Pure jest wolna od okrucieństwa i wegańska?

Ten post może zawierać linki partnerskie, za które bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę otrzymać niewielką...

Czytaj dalej