Organiczna pielęgnacja skóry za cenę filiżanki kawy

Koszt organicznej pielęgnacji skóry jest zazwyczaj wyższy niż kosmetyków do pielęgnacji skóry marek dostępnych w supermarketach i aptekach, ponieważ zawierają one składniki lepszej jakości i mniej wypełniaczy.

W rzeczywistości, wyższa cena certyfikowanej organicznej pielęgnacji skóry jest wskazówką, że otrzymujesz to, za co płacisz - wysokiej jakości składniki organiczne pozyskiwane z natury i wybierane ze względu na ich odżywcze i lecznicze właściwości dla Twojej skóry, bez paskudnych konserwantów, emulgatorów, wypełniaczy, syntetycznych substancji zapachowych i siarczanów.

Używane przez nas certyfikowane organiczne surowce są droższe ze względu na efekt skali wykorzystywany przy ich produkcji. Ponadto, nasze produkty tworzymy ręcznie, z troską, miłością i uczciwością, tutaj w Australii. Nie zlecamy produkcji zagranicznym producentom i nie wytwarzamy naszych produktów na skalę masową, więc nakład pracy jest bardzo wysoki.

PRAWDZIWY KOSZT ORGANICZNEJ PIELĘGNACJI SKÓRY

Ale czy koszt organicznej pielęgnacji skóry jest zbyt wysoki? Nie, jeśli pomyślisz o tym, ile codziennie wydajesz na kawę na wynos bez mrugnięcia okiem (lub inne napoje, jeśli nie jesteś kawoszem). Obliczyliśmy średni koszt podstawowego programu oczyszczania, tonizowania i nawilżania skóry przy użyciu produktów Mukti Organic Skincare i okazało się, że jest on znacznie niższy niż codzienna filiżanka kawy.

1. Hydrating Cleansing Lotion o pojemności 200ml kosztuje 49,95$. Jedna pompka to odpowiednik 0,5ml i zalecamy dwie pompki na aplikację, czyli 1ml. Jeśli używasz go w tym tempie to trwa około 60 dni. Obliczyliśmy to kosztować 83 centów na dzień.

2. Nasz tonik 100ml Rose Blossom Hydrating Mist da Ci 0,1ml na jedno rozpylenie i zalecamy 2-3 rozpylenia na każdą aplikację. To będzie trwać około 100 dni. Obliczyliśmy to kosztować $ 1,10 dziennie.

3. Nasze 50ml Hydrating Moisturiser jest 54,95 dolarów. Jedna pompa jest 0,1 ml i powinno to trwać około 50 dni. Obliczyliśmy to kosztować 50 centów na dzień.

Tak więc całkowity koszt podstawowej organicznej pielęgnacji skóry przy użyciu naszych produktów wynosi średnio 2,53$ dziennie, czyli mniej niż kawa na wynos.

Jeśli chcesz dodać kilka dodatków, takich jak serum, możesz to zrobić w wygodny sposób, nie przekraczając kosztu kawy, który wynosi około 4,50$, jeśli wypijasz tylko jedną dziennie, więcej, jeśli wypijasz dwie.

Nie jesteśmy matematykami, więc nie jest to nauka ścisła, ale nasze obliczenia są dość dokładne i dają Ci wyobrażenie o tym, jak przystępna cenowo jest organiczna pielęgnacja skóry.

Jeśli pijesz kawę, nie zawahałabyś się wydać prawie 5 dolarów dziennie na swoją codzienną dawkę kofeiny.

Kupowanie organicznych produktów do pielęgnacji skóry to nie tylko robienie czegoś pięknego i pielęgnującego dla siebie, ale także lepsze rozwiązanie dla naszej planety, ponieważ nie używamy paskudnych chemikaliów i składników, takich jak mikrogranulki, które przedostają się do naszych dróg wodnych, nie stosujemy okropnego oleju palmowego (przyczyny ogromnego wylesiania), nie testujemy na zwierzętach i używamy opakowań nadających się do recyklingu.

Nie zapominaj: Jest wielu oszustów o niższej cenie, którzy używają słów "naturalny" i "organiczny" na swoich etykietach, ale często są one pełne toksycznych chemikaliów. Upewnij się, że zawsze szukasz logo certyfikatu organicznego, takiego jak nasze z Organic Food Chain.

Jak Twoim zdaniem wypada koszt organicznej pielęgnacji skóry w porównaniu z markami z domów towarowych i tańszymi markami z supermarketów i aptek?

 

Zobacz także

Obsesja na punkcie aloesu: dlaczego pielęgnacja skóry aloesem jest najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek Ci się przytrafi

ZNACZENIE ALOESU Stosowanie aloesu do pielęgnacji skóry i ogólnego stanu zdrowia sięga wielu tysiącleci wstecz...

Czytaj dalej

Organiczna pielęgnacja skóry za cenę filiżanki kawy

Koszt organicznej pielęgnacji skóry jest zazwyczaj wyższy niż kosmetyków do pielęgnacji skóry marek dostępnych...

Czytaj dalej